Individuální lekce

Individální lekce jsou pro ty, kteří nemají v oblibě skupinové lekce, ale přesto se chtějí věnovat sami sobě. Stejně tak se mohou na individuální lekci přihlásit ti, kteří chtějí odstranit své špatné pohybové návyky a z toho vycházející obtíže.

Individální lekce je sestavena přímo pro vás, ať už vás trápí bolesti za krkem, v bedrech, v kyčlích nebo v kolenou. Může být ale sestavena přímo pro vás i v případě, že vás žádné bolesti netrápí a jen byste rádi zlepšili svůj celkový stav.

I vrcholoví sportovci, nebo rekreační sportovci mohou zlepšit svůj výkon zaměřením se na konkrétní svalové skupiny.

Při prvním setkání zhodnotím stav vašeho svalového aparátu a společně se domluvíme na průběhu pravidelných trénincích pod dohledem trenéra a také na cvicích, které můžete pravidelně cvičit doma.

Od 1. 10. 2023

Cena individuální lekce a diagnostiky pohybového aparátu je 1000,- Kč / 50 minut.

V případě zakoupení permanentky s 10 lekcemi je cena 7500,- Kč, platnost permanentky je 6 měsíců.

Storno lekce je 24 hodin předem, v opačném případě bude lekce účtována v plném rozsahu.

Lekce probíhají:

- pondělí, středa a čtrvtek Studio zdravého pohybu Pilates Kateřina - Václava Klementa 1227, Mladá Boleslav

- úterý na adrese Nová 398, 29301 Mladá Boleslav

- pátek - dle dohody.

V případě, že si nejste jisti, pište, volejte.

Rezervace v rezervačním systému:

Systém by Vám měl ulehčit nalezení volného místa ke cvičení. Při zakoupení kurzu budete přihlášeni na období září – leden nebo leden – květen  do navazujících lekcí v rezervačním systému. Pokud nebudete moci na svojí lekci dorazit, je nutné se včas odhlásit, aby Vám lekce nepropadla. Odhlásit se musíte po přihlášení do systému nebo využít link, který je součástí každé rezervace a přijde Vám emailem. Zrušení rezervace včas, se řídí obchodními podmínkami, které jsou na mých webových stránkách. Vaši nevybranou hodinu budete moct využít v období kurzu na kteroukoliv volnou hodinu v rozvrhu.