Individuální lekce

Individální lekce jsou pro ty, kteří nemají v oblibě skupinové lekce, ale přesto se chtějí věnovat sami sobě. Stejně tak se mohou na individuální lekci přihlásit ti, kteří chtějí odstranit své špatné pohybové návyky a z toho vycházející obtíže.

Individální lekce je sestavena přímo pro vás, ať už vás trápí bolesti za krkem, v bedrech, v kyčlích nebo v kolenou. Může být ale sestavena přímo pro vás i v případě, že vás žádné bolesti netrápí a jen byste rádi zlepšili svůj celkový stav.

I vrcholoví sportovci, nebo rekreační sportovci mohou zlepšit svůj výkon zaměřením se na konkrétní svalové skupiny.

Při prvním setkání zhodnotím stav vašeho svalového aparátu a společně se domluvíme na průběhu pravidelných trénincích pod dohledem trenéra a také na cvicích, které můžete pravidelně cvičit doma.

Od 1. 10. 2023

Cena individuální lekce a diagnostiky pohybového aparátu je 1000,- Kč / 55 minut.

V případě zakoupení permanentky s 10 lekcemi je cena 7500,- Kč

Od 1. 9. 2020

Cena individuální lekce je 850,- Kč / 55 minut.

V případě zakoupení permanentky s 10 lekcemi je cena 6500,- Kč

Rezervace v rezervačním systému:

Systém by Vám měl ulehčit nalezení volného místa ke cvičení. Při zakoupení kurzu budete přihlášeni na období září – leden nebo leden – červen  do navazujících lekcí v rezervačním systému. Pokud nebudete moci na svojí lekci dorazit, je nutné se včas odhlásit, aby Vám lekce nepropadla. Odhlásit se musíte po přihlášení do systému nebo využít link, který je součástí každé rezervace a přijde Vám emailem. Zrušení rezervace včas, se řídí obchodními podmínkami, které jsou na mých webových stránkách. Vaši nevybranou hodinu budete moct využít v období kurzu na kteroukoliv volnou hodinu v rozvrhu.